خرید فالوور فیک اینستاگرام

4.5/5 - (8 امتیاز)

دنبال افزایش فالوور فیک اینستاگرام خودتون هستین ؟ تو این صفحه فالوور هایی با کیفیت بالا و قیمت ارزان براتون قرار دادیم که میتونین تهیه کنید و در کمترین زمان تحویل داده میشه .

خرید فالوور فیک

قیمت فالوور فیک

1000 فالوور فیک
18,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
2000 فالوور فیک
36,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
50000 فالوور فیک
90,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
10000 فالوور فیک
180,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
20000 فالوور فیک
320,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته

چرا خرید فالوور فیک اینستاگرام؟

مدتی است که گفته می‌شود برای افزایش تعامل در اینستاگرام، باید فالوورهای واقعی داشت. این مساله کاملا درست است. اما وقتی شما کار خود را در فضای اینستاگرام به تازگی آغاز کرده‌اید، وارد یک فضای رقابتی بزرگ شدید که عملا رسیدن به سطوح ابتدایی رقبایتان هم زمان‌بر خواهد بود. وقتی شما کسب‌وکار خود را در اینستاگرام راه‌اندازی می‌کنید، احتمالا رقبای مختص به خودتان را دارید که خیلی قبل‌تر از شما این کار را آغاز کرده‌اند. شما مدام خودتان را با آن‌ها مقایسه می‌کنید و می‌بینید که اگر قرار باشد فالوورهای شما به تعدادی که آن‌ها دارند برسد، زمان زیادی از شما تلف خواهد شد. علاوه بر این، متاسفانه یا خوشبختانه وقتی مخاطب یا مشتری برای نخستین بار وارد پروفایل شما می‌شود، حتما به عدد فالوور دقت خواهد کرد. این عدد می‌تواند موجب جلب اعتماد دیگران به پروفایل شما شود. اشتباه نکنید، قرار نیست دیگران را فریب بدهیم. بلکه قرار است با خرید فالوور فیک اینستاگرام، یک بستری برای جلب اعتماد مخاطبین تازه وارد به اکانتمان بسازیم. همین.

فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

منظور از فالوور اینستاگرام که واضح و مشخص است. فالوورهای واقعی، اشخاصی با هویت‌های واقعی هستند که پشت اکانت‌های اینستاگرام نشسته‌اند و وقتی محتوای یک پیج را می‌پسندند اقدام به دنبال کردن آن می‌کنند. اما فالوور فیک اینستاگرام همانطور که از نام آن پیداست، مالکان غیرواقعی اکانت‌ها هستند. این مالکان غیرواقعی همان ربات‌ها هستند که صرفا برای افزایش عدد فالوور اکانت شما استفاده می‌شوند.

مزایای خرید فالوور فیک چیست ؟

فالوورها در اینستاگرام به چهار دسته مختلف تقسیم می‌شوند. فالوورهای خارجی، ایرانی، فالوورهای واقعی و فالوورهای فیک اینستاگرام. وجود هیچکدام از این‌ها را هم نمی‌توان انکار کرد. حتی پرفالوورترین اکانت‌ها و اینفلوئنسرهای اینستاگرامی هم تعداد مشخصی فالوور فیک دارند. این اصلا محال ممکن است که همه فالوورهای یک اکانت واقعی باشند. اما خرید فالوور فیک اینستاگرام چه مزایایی دارد؟ مزیت اول این است که شما دیگر دغدغه‌ای برای تولید محتوا نخواهید داشت و به نوعی همه تمرکز خود را روی آن می‌گذارید. چون وقتی اکانت اینستاگرام خود را می‌سازید، به احتمال زیاد همه تمرکزتان را روی افزایش فالوور خواهید گذاشت و این موضوع موجب می‌شود که شما نتوانید روی مساله مهم تولیدمحتوا تمرکزی داشته باشید. وقتی اقدام به خرید فالوور فیک می‌کنید، خیالتان راحت است که تعداد مشخصی فالوور دارید و وقتی مخاطب تازه وارد صفحه‌تان می‌شود با یک اکانت بدون فالوور مواجه نخواهد شد. حالا در این مرحله قسمت زیادی از تمرکز خود را روی تولید محتوا می‌گذارید و توجه به این نکته ضروری است که تولید محتوای حرفه‌ای و باکیفیت به خودی خود و در آینده موجب افزایش فالوور شما خواهد شد. مزیت دوم افزایش اعتبار پیج است. خود شما هم به صفحاتی که فالوور بیشتری دارند راحت‌تر اعتماد می‌کنید و از نظرتان اکانت قابل اعتمادتری است.

 

چرا از سایت مجازی شو خرید کنیم ؟

مجازی شو بیش از 5 سال در این زمینه فعالیت دارد و همین امر باعث شده قیمت های بسیار مناسب تری داشته باشیم و همینطور بدون دریافت پسورد با بالاترین امنیت اقدام به ارسال فالوور برای شما میکند. توجه داشته باشید که وبسایتی معتبر و قابل اطمینان است که از شما پسورد اکانت اینستاگرامتان را نخواهد. معمولا این وبسایت‌های خرید و فروش فالوور فیک اینستاگرام از شما یوزرنیم اینستاگرام، یک شماره تماس و یا ایمیل دریافت می‌کنند. بعد از پرداخت مبلغ صورتحساب و عموما تنها با گذشت چند دقیقه، فالوورهای خریداری شده به ترتیب به اکانت شما اضافه می‌شوند. شما چیزی نخواهید دید به جز تعدادی اکانت اینستاگرام که اقدام به دنبال کردن شما می‌کنند. مسلما این اکانت‌ها ربات هستند و اشخاص حقیقی پشت آن‌ها وجود ندارد. توجه به این نکته ضروری است که با خرید فالوور فیک اینستاگرام، شما افزایش لایک و کامنت نخواهید داشت. چون همانطور که از نام آن مشخص است این فالوورها فیک هستند و نمی‌توانند محتوای شما را بپسندند و برایتان نظرشان را بنویسند. آن‌ها فقط فالوور هستند و عدد آن را افزایش می‌دهند.

 

آیا فالوور فیک ریزش هم دارد؟

یکی از معضلاتی که در این مسیر ممکن است با آن روبرو شوید مساله ریزش فالوور است. ریزش فالوور به معنای از دست دادن بخشی از فالوورهاست. باتوجه به اینکه این فالوورها فیک و ربات هستند، امکان حذف شدن و از بین رفتنشان به هر دلیلی وجود دارد. به همین علت باید به این مساله توجه کرد. برای جلوگیری از این مشکل چه کاری می‌توان انجام  داد؟ می‌توانید از وبسایت‌هایی خرید خود را انجام دهید که تضمین می‌کنند فالوور فیک بدون ریزش دارند. یعنی این اکانت‌های فیک به هیچ وجه حذف نخواهند شد و این موضوع ریزش فالوور را برای شما به همراه نخواهد داشت. توجه داشته باشید که در قسمت توضیحات وبسایت‌هایی که خرید فالوور خود را از آن انجام می‌دهید حتما این موضوع که فالوورها بدون ریزش هستند قید شده باشد.

جمع‌بندی

در این مقاله درمورد خرید فالوور فیک اینستاگرام خواندیم و مزایا و معایب آن را بررسی کردیم. توصیه‌ای که به شما داریم این است که از این روش برای شروع فعالیت خود استفاده کنید و بعد از آن همه تمرکز خود را روی تولید محتوای باکیفیت بگذارید که فالوورهای تازه جذب و قدیمی‌ها را حفظ کنید. مخاطب‌های تازه به محتوای اکانت شما علاقه‌مند می‌شوند و شما را دنبال می‌کنند. خرید فالوور تنها برای شروع مسیر مناسب است و ارزش و اعتبار اکانت شما را افزایش می‌دهد. توجه داشته باشید که نباید به هر وبسایتی اعتماد کنید و این کار را فقط از متخصصین و وبسایت‌های معتبر بخواهید. چرا که اگر قرار باشد اکانت اینستاگرام خود را به هر دلیلی از دست بدهید، اصلا ارزشی ندارد و فقط برای شما ضرر و زیان خواهد بود. نکته نهایی که باید بدان اشاره کنیم این است که بعد از خرید فالوور فیک توقع نداشته باشید که آمارهای اینسایت اکانت شما هم افزایش پیدا کند. این فالوورها قرار نیست فعالیتی در اکانت شما داشته باشند که منجر به افزایش و تغییر آمارهای اینسایت اینستاگرام شوند. پس توقع افزایش بازدید ویدئو و لایک و کامنت نداشته باشید.

خرید فالوور فیک نرخ تبدیل پایینی دارد. منظور از نرخ تبدیل، تبدیل مخاطب به مشتری است. می‌توانید برای افزایش نرخ تبدیل اکانتتان در کنار تولید محتوای باکیفیت از تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید.

17 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست