خرید فالوور ایرانی

3.3/5 - (12 امتیاز)

سرویس فالوور ایرانی شامل پروفایل های کاملا فارسی با اسم و بیو فارسی هستند که میتوانید برای کسب و کار خودتان از این سرویس استنفاده کنید.

خرید فالوور ایرانی

قیمت فالوور ایرانی

100 فالوور ایرانی
8,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
200 فالوور ایرانی
16,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
1000 فالوور ایرانی
75,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
2000 فالوور ایرانی
150,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
5000 فالوور ایرانی
345,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته

چرا خرید فالوور ایرانی میتواند باعث رشد پیج شود؟

اولین مزیت خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ، افزایش فالوور است. اینکه رقم فالوورهای شما در اینستاگرام زیاد باشد، موجب می‌شود افراد بیشتری به پروفایل شما اعتماد و شما را دنبال کنند. این اعتماد برای شما فالوور بیشتری می‌آورد و اگر کاری که در اکانتتان انجام می‌دهید، فروش محصول است، طبیعتا فروش بیشتری هم برای شما به ارمغان خواهد آورد. اجازه بدهید این موضع را با ذکر یک مثال تشریح کنیم. فرض کنید که شما قصد خرید کفش دارید. برای این کار هشتگ‌های مربوطه را سرچ می‌کنید تا به اکانت‌هایی که کفش می‌فروشند برسید. حالا فرض کنید با دو اکانت مختلف روبرو شده‌اید. یکی اکانتی است که 3000 فالوور دارد و دیگری اکانتی است که 50k فالوور دارد. شما به کدام یکی از این اکانت‌ها پیام می‌دهید و از او در مورد کفش سوال می‌پرسید؟ پاسخ واضح است.

کسب‌وکارهایی که فالوور کمتر و به دنبال آن تعامل کمتری دارند، بی تجربه‌تر از رقبای خود به نظر می‌رسند و مسلما هیچ مخاطبی در اینستاگرام به یک کسب‌وکار بی تجربه اعتماد نخواهد کرد.

از کجا فالوور بخریم؟

از ابتدای فعالیت اینستاگرام و اهمیت تعداد فالوور در این شبکه اجتماعی برای کاربران، وبسایت‌های متعددی به وجود آمده‌اند که کارشان فروش فالوور است. مجازی شو یکی از این سایت ها هست که میتوانید پکیج موردنظرتان را برای تعداد افزایش فالوور انتخاب می‌کنید و تا سقف یک ساعت بعد از پرداخت، فالوورهای تازه به اکانت شما اضافه خواهند شد. برای اینکه الگوریتم‌های اینستاگرام را نسبت به فعالیت خود حساس نکنید سعی کنید از هر سایتی فالوور تهیه نکنید  و فالوور را از وبسایت‌هایی بخرید که ادعای فروش فالوور واقعی دارند(مجازی شو تنها ارائه دهنده فالوور واقعی با بیش از 5 سال سابقه میباشد). اگر حجم زیادی از فالوورهای فیکی که یک ربات پشت آن است، به اکانت شما اضافه شود اینستاگرام نسبت به فعالیت شما حساس خواهد شد و ممکن است اکانتتان را از دسترس خارج هم بکند. پس در این زمینه هوشمندانه عمل کنید.

بعد از خرید فالوور اینستاگرام چه اقداماتی انجام دهیم؟

همانطور که در ابتدای مقاله درموردش حرف زدیم، خرید فالوور در اینستاگرام یک راه اولیه برای آغاز مسیری طولانی است. بعد از خرید فالوور شما باید فعالیت خود را در این فضا با نظم درستی پیش ببرید و اقدام به تولید و انتشار محتوای مناسب کنید تا فالوورهای تازه جذب کنید و با مساله ریزش فالوور روبرو نشوید. به وبسایت‌هایی اعتماد کنید که از شما پسورد اکانتتان را نمی‌خواهد. بعد از اینکه خرید فالوور ایرانی را انجام دادید یک استراتزی مناسب برای ادامه فعالیت خود درنظر داشته باشید. تقویم محتوا طراحی کنید تا بدانید از این به بعد قرار است چه زمانی، چه محتوایی منتشر کنید. مخاطب خود را بشناسید و سعی کنید یاد بگیرید که به چه محتوایی علاقه بیشتری دارد و تمرکز خود را روی تولید و انتشار همان جنس از محتوا بگذارید تا فالوور بیشتری جذب کنید. توجه داشته باشید که کلید رشد شما تعامل است. با فالوورهای خود تعامل داشته باشید و پاسخ سوال‌های آنان را در کامنت و دایرکت به موقع بدهید تا الگوریتم‌ها اینستاگرام محتوای شما را وارد اکسپلور کنند.

تاثیر اکانت های ایرانی اینستاگرام بر پیج

مسلما شما برای یک اکانت ایرانی که قرار است مخاطب ایرانی داشته باشد نیاز به فالوور ایرانی دارید. اگر فعالیت شما به زبان دیگر است، باید فالوور خارجی داشته باشید. بعضی از مخاطبین ممکن است اقدام به بررسی فالوورهای شما کنند و اگر با فالوور خارجی روبرو شوند، به شما اعتماد نخواهند کرد. توجه داشته باشید که همه چیز به مخاطبین شما بستگی دارد. اگر قرار است در آینده هم مخاطب و فالوور ایرانی داشته باشید، پس انتخاب و خرید فالوور ایرانی اهمیت بیشتری خواهد داشت. خرید فالوور ایرانی کمترین ریزش را خواهد داشت و اعتماد بیشتری هم برای شما به ارمغان خواهد آورد.

خرید فالوور ایرانی واقعی است یا فیک؟

توجه به این نکته ضروری است که حجم زیادی از این فالوورها فیک هستند پس درنتیجه برای شما افزایش تعامل نخواهند داشت. خرید فالوور را برای افزایش تعامل و لایک انجام ندهید بلکه این کار را برای افزایش اعتماد و یک شروع انجام دهید.

مزایای خرید فالوور ایرانی چیست؟

باتوجه به اینکه این فالوورها ایرانی هستند می‌توانند شما را به هدف نهایی که دارید نزدیک‌تر کنند. هدفتان را از فعالیت در اینستاگرام مشخص کنید و بعد از مشخص کردن هدف برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کنید. یکی از اساسی‌ترین مزایای خرید فالوور ایرانی آن است که الگوریتم‌های اینستاگرام نسبت به اکانت شما حساس نخواهند شد. الگوریتم اینستاگرام روی فالوئر ایرانی حساس نیست. اما اگر فالوئر خارجی به یک اکانت ایرانی اضافه شود، الگوریتم اینستاگرام حساس می‌شود و محتواهای شما را وارد اکسپلور نمی‌کند. یا حتی برای فالوئرهای شما فید هم نمی‌شود. منظور از فید، مشاهده محتوا توسط مخاطبین و فالوورهای شما در صفحه اصلی اینستاگرام است. نکته مهم دیگر بازگشت سرمایه است. مسلما خرید فالوور برای شما هزینه‌هایی را دربر خواهد داشت و شما به دنبال بازگشت این سرمایه بواسطه فروش هستید. فالوور ایرانی با افزایش اعتماد دیگر مخاطبین در اینستاگرام، برای شما افزایش فروش و به دنبال آن بازگشت سرمایه را خواهند داشت.

نکته‌ای که پیش از این هم درمورد آن حرف زدیم، هدف شماست. اگر شما تصمیم دارید به عنوان یک اینفلوئنسر در اینستاگرام فعالیت کنید و نیازی به فروش محصول و خدمات ندارید، مسلما عدد فالوور برای جلب مخاطبین بیشتر اهمیت دارد. اما اگر قصد فروش محصول دارید بعد از خرید فالوور باید فعالیت‌های خود را به همین سمت ببرید. از محصولات و خدماتی که عرضه می‌کنید تصاویر و ویدئوهای جذاب و باکیفیت منتشر کنید تا افراد بیشتری نسبت به صفحه شما علاقه نشان دهند.

جمع بندی:

خرید فالوور در اینستاگرام استراتژی خوبی برای پیشی گرفتن از رقبایتان است. حتما پیش از آغاز فعالیت خود در این فضا، رقبا را بررسی و رصد کنید. ببینید چندتا فالوور دارند و این میزان فالوور چه کمکی به رشد آن‌ها کرده است. بعد از بررسی اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید و همانطور که در این مقاله اشاره کردیم، خرید فالوور ایرانی کمک بیشتری به شما خواهد کرد. شما به اعتماد مخاطبین تازه نیاز دارید و خرید فالوور ایرانی اعتماد بیشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد. خرید فالوور اینستاگرام یک راهکار موثر برای دیده شدن شما در این فضا است و باید آن را جدی بگیرید.

16 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست