خرید ویو IGTV اینستاگرام

5/5 - (2 امتیاز)

با استفاده از سرویس های IGTV اینستاگرامتان را متحول کنید، این سرویس بازدید شما را صورت کاملا واقعی افزایش دهید و باعث بالا رفتن بازدید پیج شما خواهد شد.

خرید ویو igtv

قیمت ویو IGTV

1000 ویو IGTV اینستاگرام
13000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
2000 ویو IGTV اینستاگرام
26000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
10000 ویو IGTV اینستاگرام
130000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
50000 ویو IGTV اینستاگرام
650000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
100000 ویو IGTV اینستاگرام
1300000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته

چرا باید ویو IGTV بخریم؟

مساله مهم همینجاست. وقتی شما کار خود را تازه شروع کرده‌اید، طرفداران زیادی ندارید. یعنی ممکن است ویدئوهای شما به اندازه کافی بازدید نگیرند. این بازدیدهای کم ممکن است شما را از ادامه راه سرد کند یا مردم به ویدئوهای شما اعتماد نکنند و درواقع مخاطبی که شما به آن نیاز دارید، ویدئوهای شما را تماشا نکند. درنهایت اینکه الگوریتم اینستاگرام به شما اعتماد نخواهد کرد. برای همین بد نیست اگر در ابتدای شروع فعالیت خرید ویو IGTV انجام دهید و بعدها که مخاطب بیشتری جذب کردید تمرکز خود را روی تولید ویدئوی باکیفیت بگذارید. خرید ویو IGTV برای برندهایی که قصد دارند فروش محصولات خود را بیشتر کنند اهمیت دارد. چراکه وقتی مخاطب ببیند بازدید ویدئوها بالاست اعتماد بیشتری به برند کرده و اقدام به خرید از آن‌ها می‌کند. فراموش نکنید که این کار برای فریب افکار عمومی نیست. بلکه شما این کار را برای جلب توجه بیشتر مخاطبین خود انجام می‌دهید و می‌خواهید آن‌ها را ترغیب کنید که حتما ویدئوهای شما را ببینند.

IGTV اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام قبل از رونمایی از IGTV به کاربران اجازه می‌داد ویدئوهای یک دقیقه‌ای آپلود کنند. اما بعد از رونمایی از IGTV امکان آپلود ویدئوهایی طولانی‌تر و بیشتر از یک دقیقه هم فراهم شد.

اهمیت فعالیت در اینستاگرام:

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که ابتدا با هدف سرگرمی کاربران فعالیت خود را آغاز کرد؛ اما بعدها و با رشد این فضا، کسب‌وکارهای گوناگون هم در اینستاگرام فعالیت کردند تا بیشتر دیده شوند و مشتریان بیشتری جذب کنند. به همین دلیل بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی اقدام به آغاز فعالیت حرفه‌ای و بیزینسی در این فضا کردند و کسب‌وکارهای خود را در اینستاگرام راه‌اندازی نموده یا گسترش دادند.

اهمیت محتوای ویدئویی:

آینده از آن محتوای ویدئویی است. در همین لحظه هم بسیاری از کاربران اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده‌اند که محتوای ویدئویی برای آن‌ها جذابیت بیشتری دارد و نسبت به تماشای آن مشتاقانه‌تر عمل می‌کنند. به همین دلیل است که گفته می‌شود ویدئوها و IGTV را در اینستاگرام جدی بگیرید. چون در آینده تنها جنس محتوایی که بازدید بیشتری خواهد داشت ویدئوها هستند نه چیز دیگری. درست است که تصاویر جذابیت منحصر به فردی دارند. اما برای انتقال یک مفهوم یا تجربه، ویدئوها انتخاب بهتری خواهند بود چراکه شما می‌توانید با استفاده از ویدئو تمام آنچه که در ذهنتان دارید را به مخاطب و کسی که ویدئوی شما را تماشا می‌کند انتقال بدهید و مشکلی از این بابت وجود ندارد؛ اما در انتقال مفاهیم با استفاده از تصاویر سختی‌ها و مشکلاتی وجود دارد که ویدئوها این مشکلات را برطرف کرده‌اند.

اهمیت بازدید و ویو ویدئوها در اینستاگرام

کیفیت ویدئوهای شما با تعداد بازدیدهایی که دارد سنجیده می‌شود. وقتی یک ویدئو تعداد ویوهای بالایی داشته باشد، بقیه کاربرها با دیدن این رقم ویو متوجه می‌شوند که این ویدئو اهمیت بسیار زیادی دارد و اقدام به تماشای آن می‌کنند. الگوریتم اینستاگرام هم بر اساس این ویوها به کاربران جایزه می‌دهد. این جایزه چیست؟ بازدید بیشتر! به همین دلیل ویو IGTV اهمیت بسیار زیادی دارد. هم‌چنین، مخاطبی را تصور کنید که برای اولین بار وارد اکانت اینستاگرام شما شده است. ابتدا از تصاویر شروع می‌کند و بعد ویدئوها را نگاه می‌کند. از آنجایی که مخاطب حوصله تماشای ویدئوها را تا انتها ندارد، به عدد ویو آن نگاه می‌کند. اگر این عدد ویو بالا باشد، مخاطب ناخودآگاه متوجه می‌شود که با محتوای خوبی طرف است و اقدام به تماشای محتوای ویدئویی شما تا انتها می‌کند. به همین دلیل است که می‌گوییم خرید ویو IGTV برای شما اعتماد و همراهی به ارمغان می‌آورد.

چگونه باید خرید ویو IGTV را انجام دهیم؟

مساله مهم همینجاست. شما نباید به همه وبسایت‌هایی که وعده خرید ویو ویدئو به شما می‌دهند اعتماد کنید. بلکه نیاز دارید که خرید خود را از سایت‌هایی انجام دهید که قابل اعتماد هستند. این اعتماد را چگونه می‌توان تشخیص داد؟ پاسخ واضح است. مراقب باشید که نباید از شما پسورد اکانت اینستاگرامتان را بخواهند. این وبسایت‌های فروش ویو IGTV به تنها چیزی که نیاز دارند لینک ویدئوی IGTV شماست. وبسایت‌های گوناگونی وجود دارند که خدمات متعددی در زمینه خرید فالوور، لایک و بازدید ویو IGTV به کاربران ارائه می‌دهند. شما باید ابتدا این وبسایت‌ها را به خوبی بررسی و بعد اقدام به خرید از آن‌ها کنید.

آیا فالوئرها متوجه می‌شوند که ویو IGTV را خریده‌ایم؟

وبسایت‌ها به شما این اطمینان را می‌دهند که حریم خصوصی شما بسیار مهم است. به همین دلیل معمولا مشخص نیست که شما ویو ویدئو را خریداری کرده‌اید و هیچکس نمی‌تواند متوجه این مساله بشود. نگران این موضوع نباشید.

 

آیا خرید ویو اکانت اینستاگرام من را در خطر می‌اندازد؟

این موضوع نیز یکی از سوالاتی است که کاربران همیشه می‌پرسند. مساله این است که اینستاگرام روی رفتارهای ربات گونه حساس است و با آن مخالفت می‌کند. اما بازدید ویدئو رفتار ربات‌گونه‌ای نیست. این موضوع که یک ویدئوی خاص در اینستاگرام ثانیه‌ای چندین ویو بگیرد بسیار طبیعی است برای همین توجه الگوریتم اینستاگرام به شما جلب نمی‌شود. درنهایت خیر، خرید بازدید ویدئو IGTV اکانت شما را درخطر قرار نمی‌دهد و مشکلی برای شما به وجود نخواهد آورد.

 

آیا خرید بازدید IGTVموجب افزایش فالوور هم می‌شود؟

مساله مهمی که باید بدان توجه کنید همین موضوع است. توجه داشته باشید که شما قرار است بازدید برای ویدئویی که منتشر کرده‌اید بخرید. وبسایت‌هایی که بازدید ویدئو برای شما می‌آورند هم تنها اطلاعاتی که از شما می‌گیرند لینک ویدئوی مربوطه است و نه چیز دیگر. به همین دلیل باید بدانید که خرید ویو IGTV موجب نمی‌شود که فالوورهای اکانت شما هم افزایش پیدا کند.

سخن آخر

درنهایت توجه داشته باشید که برای شروع فعالیتتان در اینستاگرام نیاز به اعتماد دارید. این اعتماد را می‌توانید با استفاده از اعداد و ارقام به دست آوردید. این اعداد و ارقام هم چیزی به جز ویو ویدئوها و تعداد فالوورهای اکانتتان نیست. وقتی مردم با اکانتی روبرو شوند که بازدید ویدئوهای آن بالاست، اعتماد بیشتری نسبت به تماشای ادامه محتواهای اکانت از خود نشان می‌دهند و این موضوع برای رشد شما در اینستاگرام بسیار مناسب است. پس خرید ویو IGTV وقتی در ابتدای مسیر هستید هیچ اشکالی ندارد و برای شما رشد بیشتری به ارمغان خواهد آورد.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست