قوانین سایت

1- تمامی خدمات و رویه پلتفرم مجازی شو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.
2- با خرید و ثبت سفارش در مجازی شو توسط شما موظف به پذیرفتن شرایط و قوانین میباشید
3- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.(در صورتی که پیج شما در زمان ثبت سفارش خصوصی باشد، مجازی شو هیچ تعهدی در قبال انجام سفارش ندارد و هیچگونه عودت وجهی نخواهیم داشت)
4- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود
5- فالوور های ارائه شده دارای پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد
6- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید؛ در غیر این صورت مجازی شو مختار است تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.
7- مجازی شو به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
8- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.
9- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

فهرست