خرید ویو استوری اینستاگرام

5/5 - (1 امتیاز)

اگر استوری های اینستاگرامتان بازدید زیادی نمیخورد میتوانید از این سرویس استفاده کنید و ویو استوری های خود را به صورت کاملا واقعی افزایش دهید.دقت کنید در هنگام سفارش حداقل 4 ساعت تا اتمام استوری مانده باشد.

خرید ویو استوری

قیمت ویو استوری اینستاگرام

1000 ویو استوری اینستاگرام
2000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
2000 ویو استوری اینستاگرام
4000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
10000 ویو استوری اینستاگرام
20,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
50000 ویو استوری اینستاگرام
100000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
100000 ویو استوری اینستاگرام
195000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته

با خرید ویو استوری اینستاگرام می‌توانید استوری‌های‌تان را به صفحه اکسپلورر برسانید و خود را در معرض دید کاربران بیشتری قرار دهید. درواقع تعداد بازدیدهای استوری‌ تعیین‌کننده بخشی از نرخ تعامل (Engagement) اکانت اینستاگرام شماست. افزایش تعامل در رسانه‌های اجتماعی همیشه محتوای شما را یک قدم جلوتر می‌برد و باعث افزایش محبوبیت‌تان خواهد شد. استوری‌های اینستاگرام دریچه جدیدی را برای پیشرفت برند شما در بین رقبا باز خواهند کرد. روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون نفر از استوری‌های اینستاگرام استفاده می‌کنند. بنابراین تمرکز روی این موضوع راهی عالی برای تبلیغ محصولات شما از طریق اینستاگرام است.

چرا باید ویو استوری اینستاگرام بخریم؟

خرید ویو استوری اینستاگرام یک حرکت عاقلانه محسوب می‌شود، زیرا ما در دورانی زندگی می‌کنیم که ویو استوری اینستاگرام ارزش زیادی دارد. زمانیکه افراد استوری‌های IG را مشاهده می‌کنند، صاحب حساب از بازدیدها مطلع خواهد شد. بنابراین با خرید بازدید استوری اینستاگرام و افزایش چشمگیر ویو استوری‌های خود، لذت دیده شدن و رسیدن به موفقیت را تجربه خواهید کرد. بازدیدها مشارکت شما را در رسانه‌های اجتماعی افزایش می‌دهند و به کمپین بازاریابی شما ارزش می‌بخشند.

فراموش نکنید که این نوع محتوای اینستاگرام تنها ۲۴ ساعت فرصت دیده شدن دارد، بنابراین زمان کافی برای دستیابی به جذب مخاطب و بازدیدکننده نخواهید داشت. بر همین اساس خرید بازید استوری اینستاگرام روشی کارآمد جهت افزایش بازدید استوری و پروفایل شما خواهد بود که در نهایت منجر به رشد برندتان می‌شود.

مزایای خرید بازدید استوری اینستاگرام

۱ـ پروفایل شما را در معرض دید کاربران بی‌شماری قرار می‌دهد

همانطور که می‌دانید اینستاگرام یک پلتفرم عالی جهت اشتراک‌گذاری عکس و انواع محتواست و مشاغل می‌توانند با سرمایه‌گذاری بر روی این پلتفرم محبوب، کسب‌وکار خود را به شکل قابل ملاحظه‌ای توسعه دهند و از آن بهره ببرند. با این حال، بسیاری از اکانت‌ها به ‌خصوص اکانت‌های جدید و تازه‌کار برای معرفی خود و تثبیت جایگاه‌شان با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شوند. با توجه به اینکه محتوای زیادی در این پلتفرم وجود دارد، پست‌ها و استوری‌های برخی از حساب‌های جدید هرگز تعاملات زیادی را به دست نمی‌آورند. درواقع چنانچه اقدام هوشمندانه و موثری صورت نپذیرد، آن‌ها برای همیشه در فراموشی باقی می‌مانند و هرگز رشد نمی‌کنند. با خرید ویو استوری اینستاگرام شانس زیادی خواهید داشت تا محتوای خود را در این پلتفرم به جایگاه قابل قبولی برسانید و پروفایل خود را در دسترس و معرض دید کاربران فعال‌تری قرار دهید. اگرچه این فرآیند می‌تواند به صورت ارگانیک نیز طی شود، اما ممکن است زمان زیادی طول بکشد و در این مدت فرصت‌های بسیار زیادی را جهت رشد و تحقق اهداف بازاریابی‌تان از دست خواهید داد.

۲- فروش، لید و ترافیک شما را افزایش خواهد داد

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده استوری‌های اینستاگرام این است که می‌توانید به آن‌ها لینک‌هایی را اضافه کنید و یا پست‌های سایر کاربران را در استوری‌های خود تگ کنید. به احتمال زیاد تا به حال عملکرد گزینه “See More” را در پایین برخی از استوری‌ها دیده‌اید. بعد از باز کردن این گزینه به محتوایی منتقل می‌شوید که خارج از پلتفرم اینستاگرام میزبانی شده است. به این ترتیب با خرید ویو استوری نه تنها بازدید محتواهای اینستاگرام‌تان را افزایش می‌دهید، بلکه تعداد افرادی که روی لینک‌های مربوط به وب‌سایت یا قیف‌های فروش شما کلیک می‌کنند را نیز افزایش خواهید داد. به این ترتیب فروش، لید و ترافیک بیشتری به سمت وب‌سایت‌تان روانه خواهد شد.

۳- تعامل را در حساب اینستاگرام خود افزایش خواهید داد

بی‌شک یکی از اصلی‌ترین دلایلی که افراد و کسب‌وکارها جهت خرید بازدید استوری و پست‌های اینستاگرام خود به سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات این چنینی مراجعه می‌کنند این است که استوری‌های اینستاگرام خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهند. افزایش بازدیدها باعث می‌شود استوری‌های شما رتبه بالاتری در پلتفرم داشته باشند و محتوای شما توسط بسیاری از کاربران دیده خواهد شد. به این ترتیب چناچه محتوای استوری شما جذاب و کارآمد باشد، به احتمال زیاد اکثریت بازدیدکنندگان آن را دوست خواهند داشت، با آن ارتباط برقرار خواهند کرد و به روش‌های مختلف با استوری‌های شما تعامل می‌کنند. این نوع مشارکت و تعامل باعث می‌شود پروفایل‌تان مورد توجه الگوریتم اینستاگرام قرار بگیرد و از طریق قرار دادن شما در معرض دید افراد بیشتر و رشد ارگانیک به شما پاداش می‌دهد. بنابراین، فکر نکنید ویو استوری اینستاگرام تنها یک ابزار ساده است که فقط برای دستیابی به ریچ بیشتر می‌تواند به شما کمک کند.

از کدام سایت برای استوری‌های خود ویو خریداری کنیم؟

با توجه به آنچه عنوان شد اطمینان می‌یابیم که خرید ویو استوری در جهت توسعه کسب‌وکارها و افزایش محبوبیت امری ضروری و قابل اهمیت است. اگرچه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید برای خرید بازدید استوری به آن‌ها مراجعه کنید، اما مهم‌ترین موضوع این است که به سراغ سایتی معتبر و متخصص بروید. سایت‌هایی مانند مجازی شو که صاحب تیمی کارآزموده و متخصص است، بسته‌هایی را به شما پیشنهاد می‌دهد که مطابق با نیاز و خواسته شما باشد. بی‌شک صنایع و مشاغل مختلفی وجود دارند که نیازهای بازاریابی‌شان با یکدیگر متفاوت است و بسته‌های دریافتی شما باید به طور دقیق با حوزه و نیاز کسب‌وکار و برندتان سازگار و بهینه شده باشد. به یاد داشته باشید که هر یک روز تعلل در جهت افزایش تعاملات شبکه‌های اجتماعی می‌تواند شما را به طرز غیر قابل تصوری از گردونه رقابت خارج کند. بنابراین کوچک‌ترین تصمیم و انتخاب اشتباه می‌تواند چالش‌های زیادی ایجاد کند و شانس‌ها و سرمایه شما را از بین ببرد.

بنابراین اگر می‌خواهید با تعداد بیشتری از کاربران اینستاگرام در ارتباط باشید و رضایت مشتریان‌تان را جلب کنید، می‌توانید به سایت مجازی شو مراجعه نمایید تا برای اکانت اینستاگرام خود ویوهای ارگانیک خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست