خرید فالوور خارجی اینستاگرام

4.1/5 - (168 امتیاز)

اگر شما هم به عنوان صاحب یک کسب و کار به دنبال افزایش فالوور های پیج خودتان هستین و نمیخواهید زیاد هزینه کنید ، فالوور خارجی اینستاگرام برای شما بسیار مناسب است ! چون هم ارزان است و هم سریع به پیج اضافه میشود. تمامی اکانت هایی که پیج شما را فالو میکنند همگی دارای پروفایل و پست میباشند.

خرید فالوور خارجی

قیمت فالوور خارجی

جهت دریافت هدیه و تست رایگان ویو(500 ویو پست): لینک پست مورد نظر را به پشتیبانی در واتس اپ ارسال بفرمایید.(ابتدا شماره را ذخیره کنید)

09935554708

10 کا فالوور(ویژه 24 و 25 اردیبهشت)
59,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
2000 فالوور خارجی
50,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
3000 فالوور خارجی
75,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
5000 فالوور خارجی
125,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
1000 فالوور خارجی
25,000تومان
 • - تخفیف ویژه مجازی شو
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته

خرید فالوور خارجی ارزان

اگر صاحب یک پیج تازه تأسیس اینستاگرام هستید و یا حتی مدتی است که پیجی را مدیریت می‌کنید اما از روند پیشرفت آن ناامید شده‌اید، توصیه‌ی اکید داریم که حتماً مقاله‌ی امروز ما را مطالعه کنید. همانطور که حتماً مستحضر هستید، فالوورهای یک پیج می‌توانند اعتبار آن پیج را مشخص کنند و هر چه تعداد فالوورهای پیج بیشتر باشد، امیدواری به افزایش روند پیشرفت پیج نیز بیشتر خواهد شد. اما سوالی که شاید ذهن‌تان را مشغول کرده است، این باشد که چگونه می‌توان تعداد فالوورهای یک پیج تازه تأسیس یا پیجی که مدت‌هاست به صورت راکد مانده است را افزایش داد؟

این سوال دغدغه‌ی بسیاری از ادمین‌های پیج‌های اینستاگرام است که شاید بیشتر آنها جوابی برای آن نداشته باشند. خب! اجازه دهید ما در این مطلب شما را راهنمایی کنیم تا به سرعت از کلافگی خارج شوید. به طور حتم راه‌های ساده‌ای برای جلب توجه کاربران به مطالب یک پیج وجود دارد که شاید آسان‌ترین آن استفاده از خرید فالوور خارجی ارزان باشد. صبر کنید! زود از کوره در نروید که به هیچ عنوان نمی‌شود فالوورهای خارجی را در پیج داشت. ما در این مقاله شما را راهنمایی می‌کنیم که چگونه به پیج‌تان از این طریق اعتبار ببخشید.

چرا باید از فالوور خارجی استفاده کرد

حتماً با بنده هم‌عقیده هستید که مردم بخصوص افرادی که در فضای مجازی حضور دارند، عقل‌شان به چشم‌شان است. اگر این موضوع را نیزبه عینه دیده باشید که دیگر حرفی باقی نخواهد ماند. با این حساب وجود فالوور خارجی در پیج به خوبی می‌تواند حس کنجکاوی کاربران را قلقلک دهد. در واقع شما مدیران عزیز با استفاده از این ترفند به راحتی می‌توانید افراد را به فالو کردن پیج‌تان مجاب کنید. توجه فرمایید که هیچ‌وقت به خودتان نگویید که دیگر، کاربران زرنگ شده‌اند و این‌گونه ترفندها را متوجه می‌شوند. اگر بدانید که از هر 100 نفر حداقل 20 نفر با کمال میل با دیدن چنین صحنه‌هایی خود را ملزم به فالو کردن پیج‌تان می‌کنند، یه لحظه هم برای استفاده از فالوور خارجی درنگ نخواهید کرد.

گفتنی است که اگر بهترین پیج دنیا را نیز داشته باشید اما از یک محرک فوق العاده برای جذب کاربر بهره نبرید، احتمال اینکه در کارتان شکست بخورید، وجود دارد. لذا توصیه می‌کنیم از اولین قدم‌هایی که باید برای رشد و یا بازسازی پیج‌تان بردارید، خرید فالوور خارجی است؛ حتماً بهره ببرید.

آیا کسب و کارها نیز می‌توانند از فالوور خارجی استفاده کنند

بسیاری از افرادی که دارای انواع فروشگاه‌ در شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام هستند گمان می‌کنند که فقط باید از کاربران ایرانی استفاده کنند. البته تا حد زیادی به این مدیران حق می‌دهیم اما سوال اینجاست که آیا در کسب و کارها و فروش محصولات نیاز به پیشرفت کردن نیست؟ جواب همین یک سوال سبب می‌شود تا ادمین‌های چنین پیج‌هایی به فکر فرو رفته و با خود کلنجار بروند که چگونه می‌توانند به فروش محصولات خود رونق ببخشند. به طور حتم افزایش اعتبار یک صفحه به خوبی می‌تواند مدیران این‌گونه از پیج‌ها را به خواسته‌هایشان برساند.

توجه کنید که اگر علاقه دارید که راه پیشرفت و افزایش فروش خدمات‌تان را در مدت زمان کوتاهی هموار کنید، ناگزیر به استفاده از خدمات خرید فالوور خارجی هستید. دقت کنید نیازی نیست که این‌گونه از فالوورها از شما خرید یا حمایت کنند بلکه حضور فالوور خارجی می‌تواند به افزایش فالوور واقعی کمک شایانی کند که در صورت شکل گرفتن این اتفاق نتایج شگفت انگیر این کار را می‌توانید حدس بزنید.

پیشنهاد به پیج‌های زبان انگلیسی

در کنار مواردی که عنوان کردیم، بسیاری از مدیران پیج‌ها علاقه به ارائه خدمات به زبان انگلیسی هستند و دوست دارند که فالوورهای پیج را افراد خارجی تشکیل دهد. از این رو این‌گونه از پیج‌ها نیز می‌توانند از خرید فالوور خارجی کمک بگیرند. در نظر بگیرید که تمامی مزیت‌هایی که خرید فالوور خارجی می‌تواند بر روی پیج‌های فارسی زبان داشته باشد، چند برابر آن را بر روی پیج‌های غیرفارسی خواهد داشت.

بنابراین توصیه می‌کنیم که اگر صاحب یک پیج انگلیسی و یا هر زبان دیگر هستید، می‌توانید از خدمات خرید فالوور خارجی بهره ببرید تا بدین صورت بتوانید پیشرفت خود را در این راه سرعت بیشتری ببخشید.

ویژگی‌ فالوور های خارجی چیست؟

فالوور خارجی به دو دسته تقسیم می‌شود. دسته‌ی اول افرادی هستند که فعال بوده و در پیج مشارکت دارند اما دسته دوم که بیشتر مورد توجه مدیران سایت‌ها قرار دارد فالوورهای خارجی فیک هستند. حال انتخاب اینکه از کدام گروه برای پیج‌تان استفاده می‌کنید کاملاً به سیاست‌های پیج‌تان باز خواهد گشت. به طور کلی توصیه می‌کنیم که در ابتدا از فالوورهای خارجی فیک استفاده کنید که ریزش کمتری نسبت به فالوورهای خارجی واقعی دارند. این موضوع باعث می‌شود که سرعت جذب فالوور واقعی پیج‌تان افزایش یابد.

ضمناً در نظر داشته باشید که جذب هر گونه فالوور خارجی (واقعی یا فیک) می‌تواند پیج‌تان را در مسیر درست پیشرفت قرار دهد. این اتفاق نه تنها کاربران ایرانی را مجاب به فالو کردن پیج‌تان خواهد کرد بلکه با توجه به امکان ساجست شدن پیج‌تان برای فالوورهای خارجی، امکان رشد بیش از انتظار این‌گونه از فالوورها را نیز افزایش خواهد داد. در هر صورت اگر بنا را به استفاده از فالوورهای خارجی گذاشته‌اید، بند آخر مطلب این مقاله را نیز از دست ندهید تا شما را با یک سایت معتبر برای خرید فالوور خارجی آشنا کنیم.

از کجا باید بخریم ؟

برای خرید هر نوع فالوور باید به سایت‌های معتبر مراجعه کنید. در واقع بسیاری از سایت‌هایی که چنین خدماتی را ارائه می‌دهند، ممکن به صورت کامل به تعهدات خود عمل نکنند. به هر حال خرید فالوور خارجی هنوز به آن صورت روتین نشده است و علاقمندان چندانی ندارد که این موضوع باعث می‌شود که بعضی از سایت‌ها خدمات‌شان در این مورد را نصفه و نیمه اعمال کنند.

به هر حال ما برای جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده پیشنهاد می‌کنیم، چنانچه نیاز به فالوور خارجی دارید، از خدمات تیم مجازی شو استفاده کنید. این تیم باتجربه شما را در تمامی دقایق خرید و جذب فالوور خارجی یاری خواهد کرد. ضمن اینکه اگر هر گونه مشاوره‌ای در خصوص خرید فالوور بخواهید، می‌توانید از تیم مشاوره‌ی مجازی شو درخواست کنید. برای این منظور می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی که در ادامه‌ی این مقاله قرار داده‌ایم، با این تیم متخصص تماس بگیرید.

299 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست