خرید کامنت اینستاگرام

5/5 - (2 امتیاز)

در این سرویس شما میتوانید کامنت های مورد نظر خودتان را زیر پست مورد نظر با پروفایل های مختلف درج کنید و باعث تعامل بیشتر در پیج شما خواهد شد.

خرید کامنت اینستاگرام

قیمت کامنت اینستاگرام

50 کامنت اینستاگرام
22,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
100 کامنت اینستاگرام
40,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
500 کامنت اینستاگرام
180,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
1000 کامنت اینستاگرام
356,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
2000 کامنت اینستاگرام
698,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - تکمیل شدن بین 1-24 ساعت
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته

خرید کامنت اینستاگرام چه مزایایی را با خود به همراه دارد؟

تا پیش از این، الگوریتم اینستاگرام پست‌ها را بر اساس تعداد فالوورها به کاربران نمایش می‌داد. اما با گذشت زمان این الگوریتم تغییر کرد و افزایش تعامل به عنوان رکن اساسی رشد پیج،توسط اینستاگرام شناخته شد. اهمیت این موضوع به اندازه‌ای است که باعث خرید کامنت اینستاگرام توسط برندهای مختلف شده است.

علت بازاریابی برندها در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام با هدف اشتراک‌گذاری عکس به منظور سرگرمی به کاربران ارائه شد. با گسترش استفاده از این پلتفرم، رفته رفته ماهیت آن از ابزاری برای سرگرمی فاصله گرفت. امروز اینستاگرام تبدیل به پلتفرمی برای اجرای استراتژی بازاریابی برندها شده است.

اینستاگرام تعداد کاربران خود را 1 میلیارد نفر اعلام کرده است. از این رقم، حدود 500 میلیون آن، به عنوان کاربر فعال روزانه هستند.

فعالیت گسترده کاربران در اینستاگرام توجه بسیاری از کسب‌وکارها را به خود معطوف کرده است. برندهای مختلف از اینستاگرام به عنوان فضایی برای فروش محصولات و جذب مخاطب استفاده می‌کنند. اما اجرای استراتژی بازاریابی، به تنهایی برای جذب مخاطب در این پلتفرم کافی نیست.

تاثیر خرید کامنت در الگوریتم اینستاگرام

بر اساس الگوریتم اینستاگرام، شما برای جذب مخاطب بیشتر نیازمند افزایش تعامل هستید. تعامل در پیج اینستاگرام از طریق، لایک، کامنت، ذخیره و به اشتراک‌گذاری پست‌هابه دست می‌آید. از میان این موارد، خرید کامنت اینستاگرام یک استراتژی مناسب برای بالا بردن تعامل پیج‌های اینستاگرامی است.

خرید کامنت اینستاگرام مناسب چه کسانی است؟

اینستاگرام دارای طیف عظیمی از کاربران مختلف هستند. این طیف عظیم افراد مختلفی مانند کاربران عادی اینفلوئنسرها، مجلات خبری، استارتاپ‌ها و کسب‌وکارها را شامل می‌شود. همانطور که در ابتدا نیز گفته شد این پلتفرم، محلی مناسب برای رشد کسب‌وکارها و فروش محصولات آنان است. اما استفاده بیزینسی از این پتلفرم تنها به این کار محدود نیست. برای درک بهتر این موضوع، مزایای خرید کامنت اینستاگرام را برای مخاطبان مختلف بررسی می‌کنیم.

اینفلوئنسرها

شاید بتوان یکی از جذابیت‌های اینستاگرام را حضور افراد شناخته‌شده در آن عنوان کرد. اینفلوئنسرهای اینستاگرام را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد. دسته اول شامل سلبریتی‌ها هستند. این افراد تا پیش از حضور در اینستاگرام شناخته‌شده بودند. دسته دوم افرادی که با حضور در این پلتفرم، تبدیل به اینفلوئنسر یک زمینه خاص شده‌اند. اینفلوئنسرها به واسطه تاثیری که بر مخاطبان خود می‌گذارند، می‌توانند از طریق تبلیغات کسب درآمد کنند. شهرت، سبک زندگی خاص و درآمد مناسب این افراد باعث جذابیت این شغل نزد دیگر افراد شده است.

کسب تعامل و دریافت بازخورد از مخاطبان از موارد الزامی برای دیده شدن پست‌های اینفلوئنسرها در اینستاگرام است. به همین جهت خرید کامنت اینستاگرام را می‌توان یکی از راه‌های مناسب افزایش بازخورد این دسته از کاربران اینستاگرام دانست.

کسب‌وکارهای کوچک

کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند به صورت منحصربه‌فردی از خرید کامنت اینستاگرام برای رشد بیزینس خود استفاده کنند. در بسیاری از مواقع این کسب‌وکارها بودجه کافی را برای ایجاد سایت و یا تبلیغات گسترده و گران قیمت ندارند. اینستاگرام یک فرصت عالی برای کسب‌وکارهای تازه‌تاسیس،جهت فروش بیشتر و جذب مخاطب است. این دسته از کسب‌وکارها می‌توانند با خرید کامنت اینستاگرام باعث ایجاد اعتماد در سایر مخاطبان خود شوند. این کار علاوه بر این که باعث افزایش تعامل پیج اینستاگرامی کسب‌وکارها می‌شود، زمینۀ افزایش خرید دیگر کاربران را نیز فراهم می‌کند.

استارتاپ‌ها

خرید کامنت اینستاگرام یکی از بهترین گزینه‌ها برای بالا بردن تعامل پیج اینستاگرامی استارتاپ‌ها است. استارتاپ‌ها با حضور گسترده خود در این پلتفرم می‌توانند علت ایجاد و چگونگی عملکرد خود را به گوش دیگران برسانند. این دیگران می‌تواند مخاطبان عادی و سرمایه‌گذاران را شامل شود. خرید کامنت پیج اینستاگرام را می‌توان یکی از بهترین راه‌های اعتمادسازی افراد به یک استارتاپ تازه تاسیس دانست.

مزایای خرید کامنت اینستاگرام چیست؟

اینستاگرامبه صورت رسمی تایید کرده است که کامنت کاربران در رتبه‌بندی فید و رفتن پست به اکسپلور تاثیرگذار است. همین موضوع باعث اهمیت بالای دریافت بازخورد از مخاطبان شده است. در واقع می‌توان گفت راز زنده ماندن محتوای امروز اینستاگرام، در گروی دریافت بازخورد است. در این‌جا برخی از مزایای خرید کامنت اینستاگرام را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

افزایش بازخورد در گروی دریافت بازخورد

افراد با دیدن کامنت‌های اینستاگرام تشویق به اشتراک‌گذاری نظر خود می‌شوند. این موضوع می‌تواند دلایلی مختلفی داشته باشد. اما به صورت کلی بسیار دیده شد که افراد علاقه بیشتری به مشارکت در پست‌هایی با تعدادکامنت‌ بالا دارند.

ایجاد اعتماد برای خرید

خریدهای اینترنتی همواره دارای حرف و سخن و تردید فراوان از سمت کاربران هستند. تجربیات ناخوشایندی مانند عدم تطابق جنس تحویلی با عکس کالا، بدقولی فروشنده و یا قیمت بالای کالا از جمله موارد است که باعث می‌شود کاربران از خرید اینترنتی پرهیز کنند. اینستاگرام به دلیل ذات تصویری خود محیطی مناسب برای راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی است.

اما به دلیل مواردی که بیان شد ممکن است راه سختی را در ایجاد اعتماد اولیه برای خریداران داشته باشد. خرید کامنت اینستاگرام یکی از بهترین شیوه‌های اعتمادسازی در بین مخاطبان است. خواندن این نظرات به صورت عمده نقش موثری در ایجاد اعتماد و خرید از فروشگاه اینترنتی ایفا می‌کند.

افزایش تعداد فالور

شاید این‌گونه به نظر نرسد اما خرید کامنت اینستاگرام می‌تواند نقشی غیرمستقیم در افزایش تعداد فالورهای پیج افراد داشته باشد. با دریافت کامنت پست‌های شما به افراد بیشتری توسط اینستاگرام معرفی می‌شود. با رفتن پست به اکسپلور زمینه لازم برای جذب مخاطب فراهم می‌شود. در حقیقت این موضوع باعث تبلیغ مجانی پست‌های شما توسط اینستاگرام می‌شود.

کسب درآمد

همانطور که گفته شد هدف افراد زیادی از حضور در این پلتفرم کسب درآمد بیشتر است. اینستاگرام محیطی رایگان برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی، برندینگ محصولات و خدمات و حتی معرفی خود است. تمامی این موارد این شبکه اجتماعی تصویرمحور را تبدیل به یکی از پراستفاده‌ترین اپلیکیشن‌ها کرده است. فرصتی که اینستاگرام با استفاده رایگان خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد، زمینه مناسبی را برای خرید کامنت اینستاگرام برای افزایش درآمد فراهم می‌کند.

اگر شما نیز به دنبال کسب درآمد بیشتر از محصولات، خدمات و حتی پرسونال برند شخصی خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم خرید کامنت اینستاگرام را به هیچ‌ عنوان دست کم نگیرید.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست