خرید بازدید اینستاگرام

5/5 - (2 امتیاز)

اگر پست های اینستاگرامتان بازدید زیادی نمیخورد میتوانید از این سرویس استفاده کنید و ویو پست های خود را به صورت کاملا واقعی افزایش دهید.

قیمت ویو پست اینستاگرام

1000 ویو پست اینستاگرام
5,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
2000 ویو پست اینستاگرام
10,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
10000 ویو پست اینستاگرام
50,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
20000 ویو پست اینستاگرام
100,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته
50000 ویو پست اینستاگرام
250,000تومان
 • - کیفیت عالی
 • - شروع فوری سفارش
 • - بدون نیاز به پسورد اکانت
 • - پشتیبانی 24 ساعته

چرا خرید بازدید اینستاگرام مهم است

امروزه کسب و کارهای زیادی در فضای مجازی و بخصوص شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام دنبال می‌شود. لذا بدیهی است که برای بیشتر دیده شدن کسب و کارهایتان، نیاز به افزایش بازدیدکننده یا فالوور خواهید داشت. حتماً می‌دانید که هر چه بازدیدکنندگان، تعداد لایک‌ها‌ و حتی کامنت‌های یک پست بیشتر باشد، کاربران اعتماد بیشتری به پیج مورد نظر خواهند داشت. بنابراین برای اینکه در این شبکه اجتماعی به محبوبیت برسید باید از طریق روش‌های مختلف به افزایش تعداد فالوور و بازدید پست‌هایتان فکر کنید. در ادامه به موارد مهمی در همین باب خواهیم پرداخت تا در نهایت به خرید بازدید اینستاگرام نیز اشاره کنیم.

فالو کنید

ببینید! همه می‌دانیم که افزایش بازدید پست منوط به دیده شدن است. در دنیای واقعی تا وقتی در گوشه اتاق بدون هیچ حرکت خاصی نشسته باشید، هیچ چیزی عایدتان نمی‌شود! این موضوع در اینستاگرام نیز صدق می‌کند. در واقع تا با دیگران معاشرت نکنید، به افراد دنبال کننده‌تان اضافه نخواهد شد. پس توصیه می‌کنیم به تکاپو بیافتید و افراد دلخواه‌تان را فالو کنید تا آنها هم متوجه حضورتان در اینستاگرام شوند.

تصاویر با کیفیت منتشر کنید

حال فرض می‌کنیم که تعداد فالوورهایتان معقول است. اینجاست که باید روی به تولید محتوا بیاورید، البته منظورمان هر نوع محتوایی نیست. برای اینکه بتوانید یک پست در اینستاگرام منتشر کنید، یا به یک تصویر مناسب و یا یک ویدئو نیاز خواهید داشت. در هر دو صورت ملزم به استفاده از تصاویر یا ویدئوهای باکیفیت هستید. طبیعی است که کاربرانتان انتظار یک پست ایده‌آل را دارند. بهانه نیاورید چرا که با یک گوشی متوسط هم می‌توان تصاویر فوق العاده‌ای ثبت کرد.

پست‌ها را استوری کنید

برای اینکه بازدیدکنندگان بیشتری را داشته باشید، می‌توانید از امکان استوری کردن پست منتشر شده، استفاده کنید. ممکن است فالوورهایتان به دلایل مختلف پست انتشار داده شده‌تان را ندیده باشند که از این طریق می‌توانید آنها را مطلع کنید. معمولاً توصیه می‌شود که استوری را چند ساعت بعد از منتشر شدن پست، ارسال کنید.

از هشتگ استفاده کنید

از جمله راه‌کارهای افزایش بازدید پست اینستاگرام بکارگیری درست از هشتگ‌هاست. توصیه می‌کنیم که برای این منظور در هر پست حداقل از 10 الی 15 هشتگ بهره ببرید. ضمناً در نظر بگیرید که بکارگیری از هشتگ‌های نامربوط شاید فقط به مدت محدود به سودتان باشد اما کم کم متوجه کاهش بازدید پست‌تان خواهید شد. لذا توصیه‌ی اکید داریم که در صورت استفاده از هشتگ حتماً از مواردی بهره ببرید که کاملاً مرتبط با موضوع پست‌تان است.

خرید بازدید ویدئو اینستاگرام (بازدید پست)

حال که به چند راه مطمئن برای افزایش بازدید پست اینستاگرام پرداختیم، اجازه دهید به روش خرید بازدید اینستاگرام نیز اشاره کنیم. همانطور که می‌دانید سایت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات افزایش فالوور، لایک و بازدید کم نیستند اما تقریباً می‌توان گفت که از هر چند سایت، فقط یکی از آنها کاملاً معتبر است لذا باید در هنگام خرید بازدید نهایت دقت را به خرج داد.

·       افزایش بازدید پست اینستاگرام به چه صورت است

خرید و سپس افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام به صورت پکیج انجام می‌شود. در واقع نسبت به نیازتان، تعداد بازدیدی که می‌خواهید را انتخاب می‌کنید و سپس لینک پست مدنظر را به سایت ارسال کننده بازدید ارائه داده تا در اسرع وقت بازدیدها به پست تعیین شده، ارسال شوند.

·       بازدیدها فیک هستند یا واقعی

ارسال بازدید پست اینستاگرام، هم می‌تواند واقعی باشد و هم فیک. انتخاب هر کدام از این موارد نیز بر عهده صاحبان پیج خواهد بود. اما پر واضح است که افزایش بازدید پست به صورت فیک راحت‌تر و در زمان کمتری انجام می‌شود. در مقابل ارسال بازدید واقعی احتمالاً به روش‌ ارسال نوتیفکشن بر روی تلفن‌های همراه انجام شده تا افرادی که چنین پیغام‌هایی دریافت می‌کنند، در صورت صلاحدید از پست تبلیغ شده دیدن نمایند.

·       آیا خرید بازدید اینستاگرام مفید است

در یک کلام جواب مثبت است! این ویژگی می‌تواند پیج‌تان را به افراد بیشتری معرفی کند. ضمن اینکه هر چه تعداد بازدید یک پست بیشتر باشد، کاربران واقعی اینستاگرام تمایل بیشتری به مشاهده پست خواهند داشت که این موضوع در بلند مدت می‌تواند تأثیرات مثبتی را بر پیج ایجاد کند. بنابراین استفاده از هر دو روش خرید بازدید ویدئو اینستاگرام به صورت فیک و واقعی به همه‌ی صاحبان پیج توصیه می‌شود.

·       هزینه خرید بازدید پست اینستاگرام

این موضوع به فیک یا واقعی بودن ارسال بازدیدها بستگی دارد. اما به طور حتم نتایج خریداری بازدید پست را مشاهده خواهید کرد چرا که افزایش بازدید موجب محبوبیت پیج‌تان خواهد شد و در صورتی که یک پیج فروشگاهی داشته باشید، به طور حتم به افزایش فروش‌تان ختم می‌شود.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست